Skip to content

Hur kan vi hjälpa dig?

Kontakta oss

Hör av dig redan idag för en kostnadsfri offert!
Du kan ringa, mejla eller besöka vårt kontor där dörren alltid står öppen för våra kunder.

DSC_0009-min

Mattias Gustafsson

VD/Ägare

E-post: mattias@asensror.se

DSC_0048-min

Birgitta Bernehed

Ekonomiansvarig

E-post: birgitta@asensror.se Tel:031-37 65 203

DSC_0037-min

Hanna Zetterberg

Ekonomiassistent

E-post: hanna@asensror.se Tel:031-37 65 202

jonas e

Jonas Ejdebäck

Produktionschef

jonas.ejdeback@asensror.se Tel: 0700-43 40 04

Part-of-Asens-Group-Colored_CMYK

Lennart Eriksson

Projektledare/Kalkyl

E-post: lennart@asensror.se Tel: 0793-03 44 76

Part-of-Asens-Group-Colored_CMYK

Håkan Sandberg

Projektledare Åsens Projekt

E-post: hakan.sandberg@asensror.se Tel: 0731-58 54 09

Part-of-Asens-Group-Colored_RGB

Rebecca Simonsson

HR-ansvarig och VD-assistent

E-post: rebecca@asensror.se Tel:031-37 65 201

Part-of-Asens-Group-Colored_RGB

Jimmy Sundberg

Servicechef Gothia VVS

E-post: jimmy.sundberg@gothiavvs.se Tel: 0707-82 94 10

Personlig partner

Lång erfarenhet

kostnadsfri offert

031-37 65 200

kontakt@asensror.se

Hälleflundregatan 12 2TR 426 58 Västra Frölunda