Skip to content

Hur kan vi hjälpa dig?

Kontakta oss

Hör av dig redan idag för en kostnadsfri offert!
Du kan ringa, mejla eller besöka vårt kontor där dörren alltid står öppen för våra kunder.

Part-of-Asens-Group-Colored_CMYK

Mattias Gustafsson

VD/Ägare

E-post: mattias@asensror.se Telefon: 0776-161 60 46

Part-of-Asens-Group-Colored_CMYK

Gustav Forsström

Projektledare Åsens Projekt

E-post: gustav.forsstrom@asensror.se Telefon: 076-511 58 60

Part-of-Asens-Group-Colored_RGB

Rebecca Forsberg

Ekonomi

E-post: rebecca@asensror.se

Part-of-Asens-Group-Colored_RGB

Federico Mendes

Projektchef Åsens Projekt

E-post: federico.mendes@asensror.se Telefon: 076-511 58 57

Part-of-Asens-Group-Colored_RGB

Lennart Eriksson

Projektledare Åsens Projekt

E-post: lennart@asensror.se Telefon: 079-303 44 76

Part-of-Asens-Group-Colored_CMYK

Helene Karlsdotter

Ekonomi

E-post: helene.karlsdotter@asensror.se och helene.karlsdotter@gothiavvs.se

Part-of-Asens-Group-Colored_RGB

Jimmy Sundberg

Servicechef Gothia VVS

E-post: jimmy.sundberg@gothiavvs.se Telefon: 070-7829410

Part-of-Asens-Group-Colored_RGB

Håkan Sandberg

Projektledare Gothia VVS

E-post: hakan.sandberg@asensror.se Telefon: 073-158 54 09

Part-of-Asens-Group-Colored_RGB

Hanna Zetterberg

Administration

E-post: hanna@asensror.se

Part-of-Asens-Group-Colored_RGB

Gustav Grönqvist

Projektledare Åsens Projekt

E-post: gustav.gronqvist@asensror.se Telefon: 076-5115868

Part-of-Asens-Group-Colored_RGB

Anna Marklund

Ekonomichef

E-post: anna.marklund@asensror.se och anna.marklund@gothiavvs.se

Personlig partner

Lång erfarenhet

kostnadsfri offert

031-37 65 200

Åsens Projekt: kontakt@asensror.se
Gothia VVS: order@gothiavvs.se

Hälleflundregatan 12 1TR 426 58 Västra Frölunda