Skip to content

Hur kan vi hjälpa dig?

Kontakta oss

Hör av dig redan idag för en kostnadsfri offert!
Du kan ringa, mejla eller besöka vårt kontor där dörren alltid står öppen för våra kunder.

DSC_0009-min

Mattias Gustafsson

VD/Ägare

E-post: mattias@asensror.se

Part-of-Asens-Group-Colored_RGB

Jonas Henning

Projektledare, Åsens Projekt

E-post: jonas@asensror.se Tel:0725-41 25 93

DSC_0020-min

Göran Woller

Arbetsledare, Gothia VVS

E-post: gothia@telia.com Tel:0708-26 94 10

DSC_0048-min

Birgitta Bernehed

Ekonomiansvarig

E-post: birgitta@asensror.se Tel:031-37 65 203

DSC_0037-min

Hanna Zetterberg

Ekonomiassistent

E-post: hanna@asensror.se Tel:031-37 65 202

Part-of-Asens-Group-Colored_RGB

Rebecca Simonsson

HR-ansvarig och VD-assistent

E-post: rebecca@asensror.se Tel:031-37 65 201

Part-of-Asens-Group-Colored_CMYK

Lennart Eriksson

Projektledare/Kalkyl

E-post: lennart@asensror.se Tel:0793-03 44 76

Part-of-Asens-Group-Colored_RGB

Jonas Ejdebäck

Produktionschef

jonas.ejdeback@asensror.se Tel: 0700-43 40 04

Personlig partner

Lång erfarenhet

kostnadsfri offert

031-37 65 200

kontakt@asensror.se

Hälleflundregatan 12 2TR 426 58 Västra Frölunda