Skip to content

Hur kan vi hjälpa dig?

Kontakta oss

Hör av dig redan idag för en kostnadsfri offert!
Du kan ringa, mejla eller besöka vårt kontor där dörren alltid står öppen för våra kunder.

Part-of-Asens-Group-Colored_RGB

Mattias Gustafsson

VD/Ägare

E-post: mattias@asensror.se

Part-of-Asens-Group-Colored_RGB

Jonas Henning

Projektchef, Åsens Projekt

E-post: jonas@asensror.se

Part-of-Asens-Group-Colored_RGB

Göran Woller

Arbetsledare, Gothia VVS

E-post: gothia@telia.com

Part-of-Asens-Group-Colored_RGB

Birgitta Bernehed

Ekonomiansvarig

E-post: birgitta@asensror.se

Part-of-Asens-Group-Colored_RGB

Hanna Zetterberg

Ekonomiassistent

E-post: hanna@asensror.se

Part-of-Asens-Group-Colored_RGB

Rebecca Simonsson

HR-ansvarig och VD-assistent

E-post: rebecca@asensror.se

Part-of-Asens-Group-Colored_CMYK

Lennart Eriksson

Projektledare/Kalkyl

E-post: lennart@asensror.se

Part-of-Asens-Group-Colored_CMYK

Fredrik Olsson

Projektledare, Åsens Projekt

E-post: fredrik@asensror.se

Personlig partner

Lång erfarenhet

kostnadsfri offert

031-37 65 200

kontakt@asensror.se

Hälleflundregatan 12 2TR 426 58 Västra Frölunda