Skip to content

Hur kan vi hjälpa dig?

Kontakta oss

Hör av dig redan idag för en kostnadsfri offert!
Du kan ringa, mejla eller besöka vårt kontor där dörren alltid står öppen för våra kunder.

Part-of-Asens-Group-Colored_CMYK

Mattias Gustafsson

VD/Ägare

E-post: mattias@asensror.se
Telefon: 076-161 60 46

Part-of-Asens-Group-Colored_CMYK

Christina Sandblom

Ekonomiassistent

E-post: christina.sandblom@asensror.se
Telefon: 073-533 48 73

Part-of-Asens-Group-Colored_RGB

Ivan Babic

Projektledare Åsens projekt

E-post: ivan.babic@asensror.se
Telefon: 0735-82 69 50

Part-of-Asens-Group-Colored_RGB

Anna Marklund

Ekonomichef

E-post: anna.marklund@asensror.se och anna.marklund@gothiavvs.se
Telefon: 0735-77 41 74

Part-of-Asens-Group-Colored_CMYK

Vincent Galikowski

Projektledare Åsens Projekt

E-post: vincent.galikowski@asensror.se
Telefon 073-530 39 96

Part-of-Asens-Group-Colored_RGB

Rebecca Forsberg

Föräldraledig (Ekonomi)

E-post: rebecca@asensror.se

Part-of-Asens-Group-Colored_CMYK

Gustav Forsström

Projektledare Åsens Projekt

E-post: gustav.forsstrom@asensror.se
Telefon: 076-511 58 60

Part-of-Asens-Group-Colored_CMYK

Rebecca Andersson

Projektledare Åsens Projekt

E-post: rebecca.andersson@asensror.se
Telefon: 0765-11 55 22

Part-of-Asens-Group-Colored_RGB

Hanna Zetterberg

Administration

E-post: hanna@asensror.se
Telefon: 073-534 95 66

Part-of-Asens-Group-Colored_RGB

Lennart Eriksson

Projektledare Åsens Projekt

E-post: lennart@asensror.se
Telefon: 079-303 44 76

Personlig partner

Lång erfarenhet

kostnadsfri offert

031-37 65 200

Åsens Projekt: kontakt@asensror.se
Gothia VVS: order@gothiavvs.se

Topasgatan 3, 4 tr, 421 48 Västra Frölunda